Gizlilik Sözleşmesi

Ziyaretçilerimizden ve müşterilerimizden naregiyim.com’a (“web sitemiz” olarak geçecektir), alınan kişisel bilgilerinin gizliliği ve korunması ile ilgili uygulama esaslarımızı aşağıdaki gibi belirledik.

naregiyim.com alan adlı websitemizde yer alan tüm bilgi ve içerik ve bunların kısmen ya da tamamen kullanılması veya düzenlenmesi konusunda tüm mülkiyet hakları ve fikri-sınai haklar websitemize aittir.

Websitemiz üzerinden verdiğiniz kişisel bilgiler, “Gizlilik ve Kullanım Koşulları” ile belirlediğimiz kapsam dışında kalan üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmayacak ve ticari amaçla kullanılmayacak ya da kullandırılmayacaktır.

Bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişlerinizle ilgili bilgi vermek, faturanızı oluşturabilmek, yeni ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgilendirmek, bilgilerinizi güncellemek; websitemiz iş ortakları olan 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu demografik bilgileriniz, pazarlama, tanıtım-reklam, promosyon ve iletişim amacıyla süresiz olarak saklanabilir, kullanıcılarımızın eğilimlerini anlamak ve sitemizi ve ürünlerimizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılabilir.

Ayrıca satın alma aşamasında kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Sitemizde alışveriş yaptığınızda size ait kredi kartı bilgilerinin ödeme işleminizi gerçekleştirebilmek için ilgili bankalara ve kredi kartı şirketlerine verilmesini kabul etmektesiniz. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kredi kartı kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleşmektedir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde, kredi kartı şifreniz gibi gizli bilgileriniz tarafımızdan kesinlikle görülemez ve kaydedilemez; diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Websitemizden alışveriş yaptıktan sonra size gönderilecek e-maillerin içeriği; siparişlerinizle ilgili bilgiler ve ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünleri içerecektir.

Kullanıcının websitemizi “Gizlilik ve Kullanım Koşulları” ‘na ve hukuka aykırı olarak kullandığını veya kullanıcı tarafından websitemizin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini etkileyecek herhangi bir elektronik sabotaj ve saldırı gerçekleştirdiğini tespit edersek veya yetkili mercilerce bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili mercilere bildirme hakkına sahibiz. Ayrıca bu ve benzeri durumlarda güvenlik önlemleri alma hakkına da sahibiz. Her türlü güvenlik önleminin alınmasına rağmen internetin yapısı gereği sitede yer alan bilgilerin veya kullanıcı bilgilerinin, başkaları tarafından hukuka aykırı olarak ele geçirilme riski her zaman mevcuttur. Bu şekilde yetkisiz kullanımlar dolayısıyla doğacak zararlar sorumluluğumuzda değildir. “Gizlilik ve Kullanım Koşulları”’nı websitemizde ilan etmek şartıyla tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sepetim
 
Sepetim
 
Renk Seçenekleri
Visa Logo   Mastercard Logo   Troy Logo   Güvenli Ödeme Güvenli Alışveriş